۹ خرید خودرو فروش خودروی مفهومی برتر در سال ۲۰۱۶

بیوک Avista
بیوک Avista

در سال ۲۰۱۵ میلادی , بیوک با معرفی دسته مفهومی Avenir نظر همگان را به‌سوی خویش جلب کرد و امسال نیز با پرده برداری از دسته مفهومی Avista که همانند Avenir یک خرید خودرو فروش خودروی دیفرانسیل‌عقب قشنگ و بزرگ است , ما‌را حیرت‌زده کرد . نکات نویدبخش متعددی در‌این اتومبیل مخفی است ; Avista یک کوپه‌ی لاکچری است که از پلتفرم کامارو استفاده می نماید و احتمال دارد بتواند روزگار شکوه بیوک را بازگرداند . از آن جا که بیوک از طراحی Avenir برای تولید دسته LaCrosse دیفرانسیل‌جلو استفاده کرد , مطمئن نیستیم این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو را به ایجاد انبوه برساند ; البته امیدواریم اتفاقی که برای Avenir زمین خورد , برای این خرید خودرو فروش خودروی زیبا تکرار نشود .

مرسدس بنز Sprinter خريد و فروش خودرو كاركرده بنز Sprinter Extreme

این کامیون کوچک در نمایشگاه خرید خودرو فروش خودروی شیکاگو معرفی شد و به‌نوعی به نمایشگاه کسل‌کننده‌ی این سال , جانی دوباره اعطا کرد . همه‌چیز در امر این خرید خودرو فروش خودروی مرسدس بنز مضاعف ساده است ; از فرم اگزوز آن گرفته تا خیل‌عظیم چراغ‌های آن , تمامی در کمال سادگی طراحی شده‌اند .

جنسیس نیویورک
جنسیس نیویورک


خلاف اسم نه‌چندان دیدنی آن , گونه مفهومی جنسیس نیویورک که در سه سایز مختلف پباده سازی شده‌است , نویدبخش طراحی‌‌های تازه است . برخلاف جنسیس G80 و G90 که اکثر طراحی خود را از هیوندای جنسیس و Equus به عاریت گرفته‌اند و ظاهری موقر دارند , در پباده سازی این سدان کوچک‌تر , ریسک‌هایی شده‌است . جلوپنجره‌ی این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو زیاد چشم‌نواز است و در بدنه‌ی آن از فرم‌های مختلفی به کار برده شده است ( چه بسا پباده سازی دور و بر پنجره‌ها هم عوض شده نموده است ) و امید داریم همه‌ی این ویژگی ها پباده سازی در نسخه‌ای که شاید تا سال آینده به تولید می‌رسد , نگهداری شود .

تویوتا Setsuna
تویوتا Setsuna

عمده قطعات این اتومبیل از چوب ساخته شده است ; در ایجاد کرد آن از چوب درختانی زیرا سدر , توس و آزاد مصرف شده شده است که باعث می شود در او‌لین نگاه مجذوب آن شوید . این خرید خودرو فروش خودرو بدین خواسته طراحی شده است تا وابسته به دوره نباشد و مثل یک دارایی خانوادگی نسل به نسل به ارث رسد و برای تأکید بر این جنبه از پباده سازی اتومبیل , روی داشبورد آن ساعتی قراردارد که تعداد سال ها و روزهای سپری‌شده از عمر اتومبیل را نشان می‌دهد . بدنه‌ی آن از چوب ساخته‌ شده‌است تا بتواند حس مبلمان را القا نماید و در ایجاد آن از تکنیک‌های ژاپنی برای محکم کردن اجزا در کنار نیز بدون به کار گیری از پیچ و میخ استفاده شده شده است . قسمت‌های خارجی این خرید خودرو فروش خودرو قابل جدا شدن و تعویض‌پذیر میباشند . خاص و متعدد بودن دو صفتی هستند که در هر دسته مفهومی جستجو می شوند و با اطمینان می‌توان اعلام‌کرد تویوتا Setsunaa هر دو صفت را دارا است .

رنو Trezor
رنو Trezor

رنو Trezor خاص‌ترین و عجیب‌ترین مدل مفهومی معرفی‌شده در نمایشگاه خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو پاریس ۲۰۱۶ بود که پیوندی با راستی نداشت . مشخصات پیشرانه‌ی این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو منتشر نشده است و اما پی بردن جزئیات آن برای ما اهمیت چندانی ندارد . دیوانه‌وارترین ویژگی این خرید خودرو فروش خودرو را می‌توان نحوه‌ی سوارشدن به آن دانست ; برای این مراد , نیمه‌ی فوقانی این اتومبیل بالا می رود , آن گاه از کناره‌های اتومبیل بالا می‌روید و سوار بر این خرید خودرو فروش خودروی فوق‌العاده می شوید .

حیث شما درباره ی این مدل‌های مفهومی چیست؟ دوست دارید شاهد حرکت کدام‌یک از آنان در خیابان‌ها باشید؟