۲۱ خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو که پس از جلوگیری تولید , در سال ۲۰۱۶ به فروش رفتند ( قسمت نخستین )

در این لیست , با ۲۱ خرید خودرو فروش خودرویی آشنا می‌شوید که ایجاد آنها متوقف شده اما در سال ۲۰۱۶ به فروش رفته‌اند .


لیست خرید خودرو فروش خودروهای پرفروش متعارف معمولا مضاعف تغییر‌و تحول نمیکند , این خرید خودرو فروش خودروها معمولاً دربرگیرنده : فورد خصوصی F , تویوتا کمری , هوندا آکورد و خرید خودرو فروش خودروهای نیز مقام است , که طی سال ها سال این لیست در اختیار آن ها است .

با جستجوی عمیق‌تر در لیست خرید خودرو فروش خودروهای فروخته شده در سال ۲۰۱۶ , مورد ها کمیابی دیده میشود . برای مثال , ما تعداد متعددی از خرید خودرو فروش خودروها را یافتیم , که به طور رسمی تولید آنان در سال ۲۰۱۵ به پایان رسیده است و برخی مدل‌ها حتی گذشته از این تاریخ , تولیدشان متوقف شده‌است که هنوز نیز به گونه ای پیروز به پیداکردن خریدارانی در سال ۲۰۱۶ تا انتهای ماه نوامبر بودند . گزارش فروش اتومبیل یک پروسه پیچیده است , به این ترتیب توضیحات و دلایل متعددی می تواند وجود داشته باشد , که مثلا چه طور لکسوس هنوز جور LFA را در سال ۲۰۱۶ به فروش می رساند , یا این که کمپانی سایون در حالا فروش IQ است . در این ارتباط باید خاطرنشان کرد , صرفا به خاطر اینکه یک اتومبیل در لیست فروش گزارش شده‌است , بدین معنی وجود ندارد که‌این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو به یک مشتری معمولی فروخته شده است . اشکال شیوه‌های فروش از قبیل فروش ناشناس و فروش به ناوگان‌ها هم فی مابین گزارش‌های ماهانه شمارش میشوند . صرف‌نظر از توضیحات داده شده , اعداد و ارقام در این لیست روشن است , پس در‌پی با ما یار باشید تا با ۲۱ خرید خودرو فروش خودرویی آشنا می شوید که ایجاد آن ها متوقف شده البته در سال ۲۰۱۶ به فروش رفته‌اند .

۱ - پورشه ۹۱۸ اسپایدر ; یک دستگاه
پورشه

هایپرکار هیبریدی پورشه , دارنده عجله صفر تا ۹۶ کیلومتر معادل با ۲ . ۲ ثانیه , حداکثر سرعت نزدیک به ۳۲۰ کیلومتر در ساعت و استایلی زیبا است . همچنین این خرید خودرو فروش خودرو رکورد سریعترین دور پیست رعد وبرق وابسته به Caranddrive را در دست داراست . این پورشه به تعداد محدود و خاص ۹۱۸ دستگاه ایجاد شده است . تعداد ۳۰۰ دستگاه از این خرید خودرو فروش خودروها در آمریکا فروخته شده‌است و آخری دستگاه از این اتومبیل طبق اطلاع‌رسانی پورشه در ژوئن ۲۰۱۵ ایجاد شده‌است .

۲ - مرسدس بنز SLS AMG ; یک دستگاه
مرسدس بنز

پیشین از این که خرید خودرو فروش خودروی AMG GT به ایجاد برسد , مرسدس بنز SLS , به دوران سالهای زیاد به‌عنوان پرچمدار مرسدس شناخته می شد . این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو با کاپوت کشیده , بخش کوتاه انتهای خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو و درهای دارای شهرت به گالوینگ که ارثیه اجداد این اتومبیل , یعنی SL شناخته می شود . SLS به عنوان یک سوپراسپرت با‌ابهت , معنی‌دار و ماندگار , نشان می دهد که یک مرسدس بایستی چه گونه باشد . نسخه‌ی ویژه‌ی SLS برای سال ۲۰۱۵ , آخرین مدل از این مدل است , که در یک مدت معین , منزلت خویش را به خرید خودرو فروش خودروی ارزان‌تر , سریع‌تر و قابل توجه‌تر AMG GT سپرده است .

۳ - لندروور LR2 ; ۳ دستگاه
لندروور

LR2 , آخرین باقیمانده‌ی لندروور از مقطع شراکت با فورد است , که در خارج از کشور انگلستان با اسم فریلندر شناخته می گردد ; قطعات مشترک فراوان زیادی با خرید خودرو فروش خودروهای دیگر این شرکت وسیع دارااست , اعم از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ولوو با پیرایش خطی و پلتفرم C1 که همچنین در فورد فوکوس و ولوو S۴۰ نیز از آن استفاده شده شده‌است . با این حال , این اتومبیل استایل جذابی دارد که شایسته‌ی یک لندروور کوچک است و سبب ساز توفیق میانگین آن در ایالات متحده شده است ; ایجاد این ورژن هم در سال ۲۰۱۴ توقیف شد &# خرید و فروش خودرو ;