کدام خرید خودرو فروش خودروها از منحصر‌به‌فردترین چراغ‌ها سود می‌برند

چه چیزی در چراغ بعضا خرید خودرو فروش خودروها وجود دارد که سبب می شود بینندگان به پباده سازی آن ها علاقه‌مند شوند؟ چه عاملی میتواند چراغ یک خرید خودرو فروش خودرو را بی‌رقیب کند؟ آیا این استدلال , کریستال‌های سواروفسکی به کار رفته در چراغ‌های S کلاس کوپه‌ی مرسدس بنز است؟ یا این که استفاده‌ی پورشه از چراغ چهار گوش و استفاده‌ی بی‌ام‌و از طرحی خیره‌کننده در چراغ‌ خرید خودرو فروش خودروهای خود؟ برای یافتن جواب این سوالات , درپی همراه زومیت باشید تا به محاسبه خاص‌ترین چراغ‌های به کار رفته در خرید خودرو فروش خودروهای گوناگون , بپردازیم .

مرسدس بنز S کلاس کوپه
مرسدس بنز در چراغ‌های اس کلاس کوپه از کریستال‌های سواروفسکی ( برند دارای شهرت شیشه و کریستال و جواهرات ) استفاده کرده . مرسدس بنز دریافته بود که یک ظاهر جواهر - نظیر مطلقا لحاظ اشخاص را به سمت این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو جلب مینماید , پس برای نیل به چنین هدفی , آنان از چراغ‌های خاطر شده در اس کلاس کوپه منفعت کردند .

مرسدس بنز

از سال ۲۰۱۴ یعنی از زمانی زمانی که شرکت مرسدس بنز با کمپانی سواروفسکی همیاری خود را آغاز نموده است , می‌توان این چراغ‌های LED درخشان و خوشگل را به عنوان آپشن در گونه های S550 , S63 و S65 توصیه اعطا کرد .

مرسدس بنز

۴۷ قطعه‌ کریستال به صورت یک دست در درون لامپ مذکور جاسازی شده‌است و مقدار آن ها برای ساخت یک گردنبند یا دستبند کفایت می‌کند . از این تعداد , ۱۷ زمینه آنان که شکلی زاویه‌دار دارند , بر روی لامپ‌های فروش و خرید خودرو یا DRL همت دارند و ۳۰ گزینه دیگر هم که شکل آنان گرد است , در داخل چراغ راهنما مورد قرار می‌گیرند .


پورشه
چراغ‌های چهار نقطه‌ای پورشه نیز برای خوبتر چشم شدن ساخته شده‌اند . ماژول مرکزی چراغ‌ها در‌این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو با چهار عدد چراغ نور افکن LED احاطه شده‌است . این چراغ‌ها فقط در مدل‌های بالارده و توربوی پورشه استفاده می گردند .

پورشه

این چراغ‌ها که قسمتی از امضای پباده سازی پورشه می‌باشند , میتوانند با سیستم چراغ‌های دینامیک پورشه نیز ترکیب شوند . اسم اساسی این سیستم , Porsche Dynamic Lights System Plus است که به صورت ( PDLS ) گزینه استفاده قرار می گیرد . این سیستم قادر است بسته به نوع آب و هوا کار نماید و معیار و شدت نوروفروغ چراغ‌ها را به صورت اتومات برای ترافیک مقابل اتومبیل تهیه کند .

بی‌ام‌و
مقاومت در برابر چراغ‌های چهارتایی بی‌ام‌و دوچندان طاقت فرسا است . بی‌ام‌و از سال ۱۹۶۸ از چراغ‌هایی با دو عدسی مدور استفاده می نماید و همانگونه که این شرکت باواریایی اشاره میکند , چراغ‌های خاطره شده به خرید خودرو فروش خودروهای بی‌ام‌و ظاهری خیره‌کننده در جاده بخشیده است . تکنولوژی چراغ‌های هوشمند و تطبیق پذیر نیز به شیوه خلاقانه‌ای با این چراغ‌ها ادغام شده‌اند .

بی ام و

این موسسه با مقداری فاصله گرفتن از سنت‌های خویش , در جور i8 از چراغ‌های لیزری و در جور M4 هم از چراغ‌های مفهومی و زیبایی با تکنولوژی OLED بهره کرد .

آکورا
آکورا نخستین بار چراغ‌های جواهر نشان خویش را با نام Jewel Eye یا چشمان جواهری در سال ۲۰۱۳ و در مدل‌های RLX و MDX معرفی کرد . این پباده سازی قشنگ , متمایز و گران قیمت اینک در محصول ها این مجموعه به طور استاندارد مسئله بهره قرار گرفته است .

آکورا

این چراغ‌ها از پنج عدد لامپ LED ( در دسته NSX شش تا ) مکعبی شکل که همانند جواهرات شکل گرفته‌اند , تشکیل شده‌اند و روشنایی کلیدی چراغ‌ها همانند فروغ خورشید طبیعی است . این چراغ‌ها درضمن قدمت کاری زیاد بالاتری از چراغ‌های عادی دارا هستند .

مک‌لارن
همت و پباده سازی آتی نگرانه در تمامی مدل‌های مک‌لارن به چشم می‌خورد . لوگوی این برند که در اواخر دهه‌ی ۱۹۹۰ طراحی شده نشان‌دهنده‌ی جریان هوایی است که توسط باله‌ی عقب ابر خرید خودرو فروش خودروهای مک لارن ایجاد می شود .

مکلارن

راب ملویل مدیریت دپارتمان پباده سازی این مجموعه خرید خودرو فروش خودروساز می گوید که چراغ‌های مک‌لارن دارای انحناهایی هستند که به جریان یافتن خوب تر هوا کمک می نمایند و تلاش در آن‌ها مهم‌تر از پباده سازی بوده است . با وجود اینکه پباده سازی این چراغ‌ها در حق تقدم نبوده ولی همچنان خرید خودرو فروش خودروهای مک‌لارن در سطح جاده به طور کامل متمایز از سایر خرید خودرو فروش خودروها می‌باشند .