جگوار خرید خودرو فروش خودروی مفهومی I - Pace را معرفی کرد

خرید خودرو فروش خودروی مفهومی شاسی بلند الکتریکی جگوار با اسم I - Pace این هفته در نمایشگاه خرید خودرو فروش خودروی لس آنجلس معرفی شد که نشان‌دهنده‌ی برنامه‌های این خرید خودرو فروش خودروساز در سمت رقابت با خرید خودرو فروش خودروهایی همچون تسلا جور X است .

جگوار در حالی دسته مفهومی I - Pace را تحت عنوان اولین خرید خودرو فروش خودروی الکتریکی خود در سال ۲۰۱۸ به ایجاد انبوه می‌رساند که در حال حاضر هم موقعیت ایجاد آن به نظر فراهم است , این کمپانی انگلیسی از مخلوط مختصات یک شاسی بلند الکتریکی با مشخصات اسپرت و ظرفیت پنج سرنشین برای جلب دقت همگان منفعت گرفته است .

جگوار مدعی است که خرید خودرو فروش خودروی مفهومی I - Pace با بهره‌گیری از یک بسته‌ی باتری لیتیوم یونی ۹۰ کیلووات ساعتی که به سیستم خنک‌سازی مایع مجهز است , قادر است مسافتی برابر با ۵۰۰ کیلومتر را فقط با یک توشه شارژ طی نماید .

جگوار I - Pace

در جگوار I - Pace هر اکسل به یک پیشرانه‌ی الکتریکی با بضاعت ۱۴۷ کیلووات و گشتاور ۳۵۰ نیوتن‌متر مجهز شده‌است و توان خروجی و گشتاور کل به ترتیب به ۲۹۴ کیلووات و ۷۰۰ نیوتن‌متر میرسد که توسط یک جعبه‌دنده‌ی تک سرعته به هر چهار چرخ اتومبیل منتقل میشود .


جگوار داعیه می نماید شتاب صفر تا صد خرید خودرو فروش خودروی مفهومی I - Pace تقریباً ۴ ثانیه است که در مقایسه با عجله خرید خودرو فروش خودروی هم مرحله خودش یعنی تسلا گونه X 90D که از بسته‌ی باتری شبیه ۹۰ کیلووات ساعتی سود می‌کند , یک ثانیه کم‌تر است .

برخلاف گزارش‌های قبل , خرید خودرو فروش خودروی مفهومی I - Pace نسخه‌ی الکتریکی شاسی بلند F - Pace که اخیراً معرفی شده , نمی باشد و از ساختار گوناگون و ابعاد کوچک‌تری نسبت به آن بهره میبرد .

جگوار I - Pace

با اندازه‌گیری طول , عرض و ارتفاع I - Pace که به ترتیب ۴۶۸۰ میلی‌متر , ۱۸۹۰ میلی‌متر و ۱۵۶۰ میلی‌متر هستند , مشخص و معلوم می گردد که خرید خودرو فروش خودروی مذکور دارای ارتفاع ۵۶ میلی‌متر کم‌تر , ۲۸۵ میلی‌متر پهنای کم‌تر و ۹۲ میلی‌متر طول کم‌تری از نسخه‌ی F - Pace است .

فاصله‌ی محور جلو و عقب خرید خودرو فروش خودروی تازه جگوار ۲۹۹۰ میلی‌متر است که ۱۱۶ میلی‌متر بلندتر از این میزان در خرید خودرو فروش خودروی جگوار F - Pace است و فضای پای سرنشینان عقب به نیکی باز و فراخ در حیث گرفته شده که همین امر یکی برگ‌های برنده‌ی جگوار در حین رقابت در بازار خریداران چینی برای این دسته تازه به حساب می‌آید .

با وجود سقف دارای انحنای دلخواه جگوار I - Pace , فضای توشه عقب در پشت صندلی‌های عقب خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو ۵۳۰ لیتر به همپا یک بخش ۲۸ لیتری جداگانه در پایین شیشه‌ی عقب است که ۱۲۰ لیتر از خرید خودرو فروش خودروی جگوار F - Pace کم‌تر است , اما به جهت عدم قابلیت استفاده از این فضای بیش‌تر , فضای کم‌تر در I - Pace خیلی محسوس نمیباشد .

جگوار I - Pace

از نگاه طراحی , در شرایطی‌که به خرید خودرو فروش خودروی I - Pace نگاه فرمائید , شم جگوار به شما القاء می شود , با این وجود در پباده سازی این اتومبیل , المان‌هایی از چندین جور جگوار به عمل گرفته شده است .

بخش‌های جلویی دماغه و درب خرید خودرو فروش خودرو خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو از ابرخرید خودرو فروش خودروی هیبریدی C - X75 الهام گرفته شده , در حالی که در بخش سقف اتومبیل از پباده سازی F - Pace و چراغ‌های خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو از F - Type امداد گرفته شده است و در کل نمای پهن و مسطح جلوی اتومبیل یادآور سدان‌های XE و XF است .

بخش‌های متفاوت طراحی اتومبیل جگوار I - Pace نیز به یاری یکدیگر می‌آیند تا ضریب درگ را به ۰ . ۲۹ Cd کاهش دهند , همینطور خرید خودرو فروش خودروی خاطره شده از دستگیره‌های جانبی استفاده می‌برد تا در طول فعال شدن , از مسیر کنار پروسه و همپا با باله‌های جانبی که جریان هوا را در اطراف چرخ‌ها به طور مؤثرتر عبور می‌دهند , مقاومت در قبال جریان هوا مجدداً کاهش یابد .

جگوار I - Pace

در خصوص چرخ‌های خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو نیز رینگ‌های ۲۳ اینچی کمپانی Nighthawk با رنگ کردن طوسی دارای بخش‌های داخلی درخشان سیاه و پرداخت آینه‌ای , جلوه‌ای خوشگل به خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو بخشیده‌اند . تایرهای دور این رینگ‌ها نیز ۲۶۵/۳۵/R23 با آج‌های مخصوص می باشند .

در داخل خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو , جگوار I - Pace از الگوهای خرید خودرو فروش خودروی دیجیتال شامل یک پباده سازی داشبورد جدید که کلیه امکانات کنترلی را به روش ماهرانه‌ای به جهت راننده معطوف ساخته , فایده می‌برد &# خريد و فروش خودرو كاركرده ;