رنو کوئید ; با کراس اور ۳۰ میلیونی جدید آشنا شوید

تیرماه ۱۳۹۴ بود که نام ارزان‌ترین کراس‌اور عالم برای ورود به کشور ایران بر رمز زبان‌ها زمین‌خورد . KWID ( کوئید ) محصول کارخانه رنو در هند , ارزان‌ترین کراس‌اوور ( یا این که همان نیمه شاسی بلند ) در عالم است . ولی این خرید خودرو فروش خودرو از حیث خرید خودرو فروش خودروی و فنی نمی‌تواند با نمونه‌های پیدایش دنیا رقابت کند البته از حیث ظاهری در گونه کراس‌اورها قرار میگیرد .

ایمنی
بنا بر گفتگوها قول خدمتکار نماینده رنو خاورمیانه و کشور ایران , قرار نیست این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو با همان مشخصاتی که درهند ایجاد می‌شود , در جمهوری اسلامی ایران نیز ساخت شود . اما خدمتکار بیشتر روی ایمنی این خرید خودرو فروش خودروی نا امن کلام کرده و افزوده که‌این خرید خودرو فروش خودرو قرار است در تست‌های نو Euro NCAP بتواند سه ستاره ایمنی را کسب کند . این در حالی است که رنو کوئید ساخت شده در هند از آزمایش ایمنی Global NCAP چیره به دریافت هیچ ستاره‌ای نشد .

رنو کوئید KWID

طراحی
اولی نکته‌ای که در طراحی به چشم می‌خورد , لاستیک کوچک است . کوئید که طول ۳۶۷۹ میلی‌متر , پهنا ۱۵۷۹ میلی‌متر و طول ۱۴۷۸ میلی‌متر دارااست از لاستیکی با قطر ۱۳ اینچ , نسبت ابعاد ۸۰ و عرض ۱۵۵ میلی‌متر داراست که برای این بدنه لاستیکی کوچک و اندک عرضی به حساب میآید . این در حالی است که کراس‌ اورها از لاستیک‌های ۱۵ اینچ یا بیشتر سود میکنند و پهنا آنها هم معمولا از ۱۶۰ میلی‌متر بیشتر است .

رنو کوئید KWID

طراحی بیرونی این اتومبیل از کنار ذهن تماشاچی را در راستای و سوی خرید خودرو فروش خودروهای SUV ( شاسی بلند ) اختصاصی آفرود سوق میدهد در حالی که‌این اتومبیل طول ۱۴۷۸ میلی‌متری داشته و جثه‌ی عده و جوری دارد . پنجره جلوی کاپوت با ارتفاع فراوان و چراغ‌های درشت سبب شده که ببیننده اتومبیل از روبروی ارتفاع بلند و جسه وسیع برای این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو را متصور شود .

رنو کوئید KWID

طراحی داخلی این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو نه معمولی و نه پیچیده‌ است . در داشبورد خرید خودرو فروش خودرو همگی چیز دارای ربط بوده و نمایشگر اطلاعات مربعی شکل متوسطی بر بالای در اختیار گرفتن تهویه هوا به چشم می خورد . این در دست گرفتن تهویه هوا همانند خرید خودرو فروش خودروهای پراید و پژو ۴۰۵ است و ذیل آن نیز در دست گرفتن شیشه و قفل درب‌ها قرار دارد . نمایشگر سرعت هم الکترونیکی است . فضای بار این اتومبیل ۳۰۰ لیتر است .

رنو کوئید KWID

خصوصیات فنی
انتقال قدرت در این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو به محورهای جلو منتقل میگردد . حجم باک این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو ۲۸ لیتر است . رنو کوئید جعبه دنده ۵ سرعته استفاده می‌نماید . این کراس ۵ صندلی برای سرنشینان دارااست و ۵ درب است .

رنو کوئید , با دو خرید خودرو فروش خودرو ۸۰۰ و ۱۰۰۰ سی‌سی در هند ارائه می شود که بر طبق تجهیزات رفاهی و ویژگی ها در مجموع ۷ ورژن متعدد داراست .

رنو کوئید KWID

رنو کوئید با خرید خودرو فروش خودرو ۸۰۰ سی‌سی , ۳ سیلندر به ملازم ۱۲ سوپاپ داراست . غایت بضاعت و توان این اتومبیل ۵۳ اسب بخار در ۵۶۷۸ به دور در دقیقه است . مصرف ترکیبی سوخت رنو کوئید ۳ . ۹۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی است .

رنو کوئید با خرید خودرو فروش خودرو ۱۰۰۰ سی‌سی نیز ۳ سیلندر به هم پا ۱۲ سوپاپ دارااست و حداکثر توانایی خروجی این خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو ۶۷ اسب بخار در ۵۵۰۰ بدور در دقیقه است . مصرف ترکیبی بنزین این خرید خودرو فروش خودرو ۴ . ۳۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی اعلام شده‌است .

جدول خصوصیات کوئید
ویژگی ها رنو کوئید ۰ . ۸ لیتر رنو کوئید ۱ لیتر
حجم خرید خودرو فروش خودرو ( سی‌سی ) ۸۰۰ ۱۰۰۰
تعداد سیلندر ۳ ۳
تعداد سوپاپ ۱۲ ۱۲
حداکثر بضاعت و توان ( اسب بخار ) ۵۳ ۶۷
مصرف خرید خودرو فروش خودرو ( لیتر در ۱۰۰ کیلومتر ) ۳ . ۹۷ ۴ . ۳۵
حجم باک ( لیتر ) ۲۸ ۲۸
جعبه دنده ۵ ۵
ارتفاع ( میلی‌متر ) ۳۶۷۹ ۳۶۷۹
پهنا ( میلی‌متر ) ۱۵۷۹ ۱۵۷۹
ارتفاع ( میلی‌متر ) ۱۴۷۸ ۱۴۷۸

حجم توشه ( لیتر ) ۳۰۰ ۳۰۰
تایر ( اینچ/برابر/میلی‌متر ) ۱۵۵/۸۰/۱۳ ۱۵۵/۸۰/۱۳
رنو کوئید KWID

بها کوئید
ارزش رنو کوئید در هند از ۲۸۸ هزار روپیه تا ۴۳۰ هزار روپیه ( حدود ۱۳ میلیون تومان تا حدود ۲۰ میلیون تومان ) بها دارااست . ولی سازه بر اعلام عهد مستخدم نماینده رنو در خاورمیانه و ایران , رنو کوئید با ارزش حدود ۳۱ میلیون تومان و به وسیله خرید خودرو فروش خودروسازی غیر از سایپا ساخت می شود . مستخدم ساخت رنو کوئید توسط کشور‌ایران خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو یا به صورت جداگانه را در جمهوری اسلامی ایران محتمل می داند است &# فروش خودرو اقساطی ;