مقایسه‌ برگزیدگان شاسی بلندهای گران‌قیمت ( نصیب دوم )

در زمینه‌ی فضای ردیف دوم صندلی‌ها , لکسوس فراوان خوب است . این خرید خودرو فروش خودرو دراین باره قادر است با اکثری از رقبای بزرگ‌تر از خویش به رقابت بپردازد ; به‌طوری‌که فضای کابین آن بزرگ‌تر از پورشه و جگوار است . صندلی‌های عقب لکسوس راحتی یکسانی با صندلی‌های جلوی آن دارند و خبری از تونل میل‌گاردان در آن وجود ندارد . پباده سازی تحت آرنجی تا شونده‌ی لکسوس هوشمندانه است و در کابین آن فضاهای زیادی برای قرار دادن شی ها موجود هست . لکسوس همانند بی‌ام‌و X5 دارای پرده‌های جانبی ضد آفتاب در داخل درها است و خروجی‌های سیستم تهویه‌ی مطبوع آن دارنده امکان تهیه و تنظیم دما برای سرنشینان عقب هستند .

نکات منفی هم درخصوص لکسوس وجود دارا‌هستند , فضای صندوق بار لکسوس محدود به ۴۵۳ لیتر است و بخش از این محدودیت به جهت طراحی خاص در عقب است . صندلی‌های ردیف دوم این خرید خودرو فروش خودرو دارای چیدمان ۴۰ : ۲۰ : ۴۰ میباشند و با تا کردن آنها فضای به میزان ۹۲۴ لیتر ایجاد میگردد .

برترین‌های این کلاس آئودی و ولوو می‌باشند و به دلیل داشتن صندلی‌های سطر سوم , انعطاف‌پذیری بالایی دارا‌هستند .

ولوو

فریبنده‌ترین کابین متعلق به ولوو است . ادله این مورد طولانی تر به خاطر سنت‌شکنی این خرید خودرو فروش خودرو است که شاید با الهام از تلفن‌های هوشمند به‌ دست‌ آمده باشد . رابط کاربری ولوو به شیوه شگفت‌انگیزی بی آلایش است .


صفحه نشان‌دهنده‌های دیجیتال ولوو معمولی و خوانا می باشند و قابلیت ایجاد تغییر در آن‌ها موجود است . طراحی صفحه مانیتور سیستم اطلاع‌رسانی و سرگرمی ولوو همانند یک تبلت است و اکثری از عملکردهای خرید خرید خودرو فروش خودرو فروش خرید خودرو فروش خودرو را می‌توان با بهره از لمس کردن آن فعال‌سازی کرد . با این حال برخی از زیر منوهای آن دارنده جزئیات متعددی می‌باشند . طولانی تر مواد به فعالیت رفته در ولوو از چرم و فلزات است که ظاهر زیبایی دارند . جزئیات هم شامل مواقعی چون وجود نقش برجسته‌ی پرچم سوئد در صندلی‌ها و آینه‌ی بدون کادر مرکزی می‌باشند .

ولوو

صندلی‌های ولوو به غیر از آنکه ظواهر فوق مدرنی دارا هستند به شیوه شگفت‌انگیزی آسان هستند و چرم به‌کاررفته در آن ها مجلل‌ترین و بهترین در گروه است . صندلی‌های ردیف دوم ولوو عالی می باشند و از گرم‌کن و کنترل تهویه‌ی مطبوع برخوردارند . ولوو به‌طور هوشمندانه‌ای به صندلی طفل مجهز است که ضمن داشتن روءیت کرد خوب , ورود و خروج از آنان زیاد آسوده است .

ولوو

فضای حمل بار ولوو هم مضاعف تعالی است , ولوو در شرایطی‌که هر هفت صندلی آن ساکن هستند فضای بار ۴۵۱ لیتر دارااست و در موقعیت پنج‌نفره حجم صندوق بار آن به ۱۱۰۲ لیتر می رسد , صندلی‌های سطر دوم ولوو دارنده دکوراسیون ۴۰ : ۲۰ : ۴۰ می باشند و در صورت خواباندن صندلی‌های ردیف دوم و سوم , فضای توشه تا ۱۹۵۱ لیتر ارتقا پیدا میکند . اما تا کردن صندلی‌های سطر دوم و سوم ولوو مقداری سخت است و با تا کردن آنها کف محل توشه صاف و تخت نخواهد بود , نکته‌ای که صحیح مقابل آئودی قراردارد .

آئودی

آئودی بی‌شک برنده‌ی این مقایسه از نظر فضای کابین است , نه‌تنها به خاطر این‌که دارای بزرگ‌ترین گوشه و کنار است بلکه فضای کابین آن نیز عریض‌ترین است . کابین ساده‌ی آئودی خوب است و بهترین ادغام از چرم , فلز و پلاستیک را آماده نموده است . صندلی‌های سطر سوم آئودی به‌صورت الکترونیکی تا می شوند و با تا کردن آنان فضای حمل توشه از ۲۹۵ لیتر به ۷۰۰ لیتر ارتقا پیدا مینماید . صندلی‌های ردیف دوم دارنده چینش ۴۰ : ۲۰ : ۴۰ هستند و با تا کردن آن‌ها به فضای عظیم ۱۹۹۵ لیتری دست خواهید یافت ; ضمن اینکه کف صندوق بار هم در‌این‌حالت‌ کاملا صاف و تخت است . دلیل این مورد این است که در آئودی کارها به بهترین نحو انجام یافته شده‌است . آئودی ضمنا آسانی , هوشمندانه‌ترین و شایسته ترین کابین را دارد .

آئودی

طراحی کابین آئودی هم مطلوب است . انعطاف‌پذیری صندلی‌های سطر دوم آئودی زیاد خوب است و برای سرنشینان عقب از چراغ‌های مطالعه‌ی LED مستعمل شده‌است . کابین آئودی پر است از تجهیزات مفید و کاربردی برای راننده و سرنشینان .

آئودی

تنها نکته‌ای که مقداری قضاوت در زمینه ی کابین آئودی را در گیر شک می کرد بخش داشبورد و چینش کنسول مرکزی بود . برخی از آزمایش‌کنندگان این طراحی را هوشمندانه می‌دانستند و بعضی دیگر معتقد بودند بیشتراز میزان شلوغ است . کیفیت سیستم صوتی درتوان متوسط قرار داشت . صندلی‌های آئودی از حیث در بر به دست آوردن تن سرنشینان و همینطور راحتی بهترین نیستند . با این حال کابین آن دربین این هشت خرید خودرو فروش خودرو آرام‌ترین بود که گران قیمت بودن این اتومبیل را تضمین مینماید .

راحتی در مسافت طولانی
برای تست کیفیت سواری , نفوذ صدا و راحتی کلی این SUV - ها , مسیری به طول ۴۰ کیلومتر از اتوبان Hume انتخاب شد که کیفیت چندانی ندارد و کمی ناجور است . آن‌گاه از طریق یک محل ورود وارد مسیری به ارتفاع ۱۱۰ کیلومتر از بزرگ راه